1 2 3
Hakkımızda
Hakkımızda Mizyon ve Vizyonumuz İnsan Kaynakları Politikamız Çevre Politikamız Felsefemiz
HAKKIMIZDA

Boyraz Metal, 1988 yılından bu zamana; her türlü demir ürünlerinin satışı ve işlenmesi alanında faaliyet göstermektedir.

Merkez ve şubelerimizde; geniş ürün çeşidi, yüksek stok kapasitesi, uygun fiyat politikaları ve en önemlisi de Boyraz Metal güvencesiyle;
DKP Soğuk Saclar,
Sıcak Saclar,
Boru-Profil,
Lama Silme Köşebent,
NPI-NPU gibi ürün gruplarının satışı yapılmaktadır.

Aynı zamanda Boyraz Metal metal işleme tesislerinde otuz yıllık bir geçmişten ve ustalık geleneğinden gelen metal işleme hizmetleri de sağlanmaktadır. Her türlü ihtiyaca cevap verebilecek, yüksek teknolojili geniş makine parkımızla; 0,5 mm’den 200 mm kadar 7100 mm boyutunda CNC Kesimi ve Bükümü, CNC Plazma Kesimi, Oksijen Kesimi ve CNC Lazer Kesimi işlemleri yapılmaktadır.

Kurucumuz ve yönetim kurulu başkanımız Sn. Üzeyir BOYRAZ’ın 30 yıl öncesinde özenle tohumlarını attığı markamız, bugün sanayimiz için ürün hizmet sağlayan, adı dürüstlük, güven ve en önemlisi de ustalıkla anılan bir markadır. Bu özellikleriyle Türk Sanayisinin yüz akı olan bir markadır.

Boyraz Metal, otuz yıllı aşan sektörel deneyimleri, bilgi birikimleriyle birçok markanın perde arkasındaki gizli gücü; birçok çalışan kendini geliştirdiği, meslek öğrendiği okulu olmuştur. Uzman kadrosu ve son teknoloji makina parkıyla üretimin her aşamasında ustalığını konuşturan; teknolojik ve ekonomik gelişmeleri takip ederek kendini sürekli geliştiren, adından güvenle ve gururla bahsedilen bir anlayışın örneğidir. Bundan sonrasında da yine milli ekonomiye katkı sağlayan, endüstrimizde kaliteli ürünlerin üretilmesi konusunda vizyon oluşturan bir marka olacaktır.

MİSYONUMUZ

Metal işleme sektöründe uzmanlığı ve teknolojiyi sürdürülebilir kılarak çözüm ortaklarımıza beklentileri doğrultusunda en kaliteli ürün ve hizmetleri sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde, ulusal çapta liderliğe ulaşıp ülke ekonomisine ve topluma en yüksek faydayı sağlamaktır.

DEĞERLERİMİZ

Metalin dilinden anlıyoruz…

Çünkü biz,
Attığımız her adımda, fark yaratmadaki öncülüğümüzü sürdürerek müşteri bağlılığını ve müşteri memnuniyetini her zaman en üstte tutarız,
Her zaman yılmadan, yorulmadan en yüksek performansla üretir ve hizmet veririz,
Müşterilerimiz için ‘ilk akla gelen marka’ olmak için yılmadan yorulmadan saygıyla çalışırız,
Kaliteyi baş tacımız ettik ve sıfır hataya ulaşmak için dikkatle, özenle çalışırız,
Müşterilerimize, çalışanlarımıza, çevremizi karşı sorumluluklarımızı sürekli hatırlarız,
Bizden sonrası için bu sektöre standartları yüksek bir üretim anlayışı bırakma için kendimizi örnek olmanın ağırlığı altında hissederiz.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

• Kurum değerlerini benimseyen ve yükselten, yenilikçi çalışmalara uyum sağlayan, işini bütünün bir parçası olarak gören, kalifiye insan kaynağını oluşturmak,

• İş emniyeti ve çalışan sağlığı açısından güvenli, sağlıklı bir çalışma ortamı sunmak ve bu ortamın devamlılığını sağlamak,

• Uzmanlaşmayı ve verimliliği arttırmak için sektörel ve çevresel dinamikler doğrultusunda eğitim programları hazırlamak ve uygulamak,

• İnsan Kaynakları Politikamızı sürekli gözden geçirmek, güncellemek ve geliştirmektir.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Faaliyetlerimizi sosyal sorumluluk bilinciyle; ekonomik, sosyal ve çevresel sorumluluk anlayışı içinde sürdürmekteyiz. Bu düşünce yapısıyla da, sürdürülebilir ekonomik kalkınma ve çevresel konularda topluma katkıda bulunmaktayız.

• Çevre koruma yasalarına uymanın ötesinde çevre korumacılığını bir işletme politikası olarak görüyoruz.

• Faaliyetlerimiz esnasında çevreye karşı etkilerimizi en aza indirebilmek için gerekli önlemleri alıyor ve bunu işimizin bir parçası olarak görüyoruz.

• Kaynaklarımızı en etkin şekilde kullanarak, çevreye zarar verebilecek her türlü atığı yönetmeliklere uygun olarak bertaraf ediyor ya da alternatif kullanım alanları için geri dönüşümünü sağlıyoruz.

• Çalışanlarımızın ve paydaşlarımızın da çevre bilincinin arttırılması hususunda çaba gösteriyor ve bunu bir sosyal sorumluluk anlayışı olarak görüyoruz.

• Temiz, sağlıklı, daha yaşanılabilir bir çevrenin gelecek nesillere aktarılabilmesi için elimizden gelen azami gayreti gösteriyor ve bu sorumlulukla gerekli tüm önlemleri alıyoruz.

FELSEFEMİZ

Araştırma, geliştirme ve üretim aşamalarında teknolojiden ve yenilikten ödün vermeyen çözümler üretmek bizim için önemlidir.

İş kültürümüz gereği, kurduğumuz bağlantıların kalıcı olmasına özen gösteriyor, faaliyetlerimizin karşılıklı güven ortamında sürdürülmesini önemsiyoruz. Bu sebeple kurum içi ve kurum dışı ilişkilerimizde doğru, etkili ve dürüst iletişim kurmanın ne derece önemli olduğunu iyi biliyoruz.

En değerli gücümüz olan çalışanlarımızı bu anlayışla geliştirip, yetiştirmek başlıca gayemizdir.

Çalışanlarına daima yatırım yapan, kurumsal yapıyı önemseyen bir düşünceyle sürekli başarıyı hedefleyerek iş ortaklarımıza ve paydaşlarımıza optimum çözümler sunmak temel işletme politikamızdır.